Adbor Zipp (3 in 1)
 • Adbor Zipp (3 in 1)
 • Adbor Zipp (3 in 1)
 • Adbor Zipp (3 in 1)
 • Adbor Zipp (3 in 1)
 • Adbor Zipp (3 in 1)
 • Adbor Zipp (3 in 1)
 • Adbor Zipp (3 in 1)
 • Adbor Zipp (3 in 1)
 • Adbor Zipp (3 in 1)

Adbor Zipp (3 in 1)

19.980 MKD
без ДДВ: 19.029 MKD
Шифра на производ: ZIPP
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Направете го вистинскиот избор и обезбедете му на вашето бебе пред се сигурност и удобност!

ADBOR Zipp количките за бебе се лесни за возење и удобни. Поради својата практичност, мултифункционалната количка за бебе ADBOR Zipp е едноставна за употреба.

Изберете некој од многубројните дезени и уживајте заедно со вашето бебе во заедничките прошетки! 

 

РАМОТ НА ДЕТСКАТА КОЛИЧКА

- Стабилната и лесна конструкција при склопувањето се дели на два дела што додатно ќе влијае на лесен транспорт или складирање. 

- Поради својата структира и големина, тркалата полнети со гел ја намалуваат турбуленцијата за време на возење по нерамен терен. 

- Ротирачките предни тркала го олеснуваат управувањето.

- Опција за вадење на сите 4 тркала со еден клик.

- Централната задна кочница ги блокира двете задни тркала истовремено.

- Пространа шопинг торба на рамот од количката која овозможува складирање на додатоци.

- Торбата за мајката може да се носи на рамо или да се инсталира на рамот од количката.

- Прилагодувачка рачка за туркање изработена од квалитетна еко кожа.

- Опција за монтирање на спортското седиште, корпата и транспортерот на конструкцијата во двата правци на движење. 

 

КОРПАТА ЗА БЕБЕ

- Предвидена за користење од раѓање до 6 месеци. 

- Подесување на наслонот внатре во корпата.

- Пространа тенда која штити од сонце и студ.

- Зимска прекривка која штити од студ.

- Стабилната рачка на корпата овозможува лесен транспорт.

- Корпата може да послужи и како преносно креветче.

- На рамна површина има опција за лулање.

- Меко и удобно лежиште.

- Опција за монтирање на рамот од количката во двата правци на движење.

 

СПОРТСКО СЕДИШТЕ

- Предвидено за користење од 6 месеци до 3-3,5 години.

- Опција за подесување на позицијата (лежечка, полу-лежечка, седечка)

- Сигурносен појас во 3 точки на врзување.

- Меки подлоги на сигурносниот појас.

- Заштитна пречка за додатна сигурност.

- Подесувачки држач за нозе изработен од квалитетна еко кожа (едноставен за одржување)

- Пространа тенда која штити од сонце или студ.

- Зимска прекривка за ладно време.

- Опција за монтирање на рамот во двата правци на движење.

 

ТРАНСПОРТЕРОТ

- Предвиден за користење од раѓање до 10kg.

- Сигурносен појас со меки подлоги.

- Додатна подлога за новороденче.

- Опција за монтирање на рамот од количката во двата правци на движење.

- Опција за монтирање на транспортерот и во автомобил.

- Зимска прекривка за ладно време.

- Стабилната рачка овозможува лесен транспорт.

- Може да послужи и како мини лулашка.

 

СЕТОТ 3 во 1 ВКЛУЧУВА:

Рамот со тркалата

Спортско седиште

Корпата за бебе

Транспортерот

Зимски прекривки посебно за спортското седиште, корпата и транспортерот

Торба за мајката

Shopping torba на контрукцијата

Покривка за дожд

Мрежа против инсектиВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com milanangelovski11@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS