Најново
Alberomio подлога за пресоблекување
 • Alberomio подлога за пресоблекување
 • Alberomio подлога за пресоблекување
 • Alberomio подлога за пресоблекување
 • Alberomio подлога за пресоблекување
 • Alberomio подлога за пресоблекување
 • Alberomio подлога за пресоблекување
 • Alberomio подлога за пресоблекување
 • Alberomio подлога за пресоблекување
 • Alberomio подлога за пресоблекување
 • Alberomio подлога за пресоблекување
 • Alberomio подлога за пресоблекување

Alberomio подлога за пресоблекување

1.200 ден.
Шифра на производ: ALBEROMIO
Достапност: На залиха
Количина:

Alberomio тврдата подлога за пресоблекување и повивање е изработена од стабилно и цврсто лежиште и мек сунѓер кој е обложен со PVC материјал кој е лесен за одржување. 

Тврдата подлога за пресоблекување има посебно профилирани страници кои спречуваат детето да се лизга за време на повивањето. 

Alberomio подлогата за пресоблеклување е погодна за поставување на кревет, комода или друга површина која би одговарала. Спеијалните штрафови за фиксирање ќе спречат изместување на подлогата за време на користењето.
 
Должина: 70 cm

Ширина: 47 cm

Погодна за монтирање на стандардно бебешко креветче со димензии 120x60 cm.


 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS