Најново
-16%
Електричен мотор (97х68х52 cm.) Електричен мотор (97х68х52 cm.)
4.200 ден.4.980 ден.
4.200 ден.4.980 ден.
-15%
Електричен мотор (122х75х45 cm.) white Електричен мотор (122х75х45 cm.) white
5.500 ден.6.500 ден.
5.500 ден.6.500 ден.
-15%
Електричен мотор (110х76х36 cm.) red Електричен мотор (110х76х36 cm.) red
4.690 ден.5.500 ден.
4.690 ден.5.500 ден.
-15%
Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow
4.690 ден.5.500 ден.
4.690 ден.5.500 ден.
-10%
Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
2.682 ден.2.980 ден.
2.682 ден.2.980 ден.
-15%
Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA pink Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA pink
4.230 ден.4.980 ден.
4.230 ден.4.980 ден.
-15%
Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA grey Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA grey
4.230 ден.4.980 ден.
4.230 ден.4.980 ден.
-20%
ORION - Транспортер (0-13kg) denim ORION - Транспортер (0-13kg) denim
2.650 ден.3.310 ден.
2.650 ден.3.310 ден.
-20%
ORION - Транспортер (0-13kg) grey ORION - Транспортер (0-13kg) grey
2.650 ден.3.310 ден.
2.650 ден.3.310 ден.
-20%
MamaLove ANGEL (9-36kg) blue MamaLove ANGEL (9-36kg) blue
3.290 ден.4.100 ден.
3.290 ден.4.100 ден.
Креветче - Teddy (со две jumbo фиоки) beige
  • Креветче - Teddy (со две jumbo фиоки) beige
  • Креветче - Teddy (со две jumbo фиоки) beige
  • Креветче - Teddy (со две jumbo фиоки) beige
  • Креветче - Teddy (со две jumbo фиоки) beige
  • Креветче - Teddy (со две jumbo фиоки) beige

Креветче - Teddy (со две jumbo фиоки) beige

8.082 ден.8.980 ден.
Шифра на производ: TEDDY
Достапност: На залиха
Количина:

- Бесплатна достава!
Акција! -10% / -20% попуст со секоја купена количка од брендовите Bebetto, Kunert, Bexa, Tako, Junama и Kinderkraft!

димензии:  Д125, В98, Ш69цм.

- опција за спуштање на предната страница
- механизам за лулање
- тул со завеса за заштита од инсекти
- 2 лизгачки jumbo фиоки за складирање на облека

цена на кревет: 6980 денари.
цена на комплет постелнина со тул и завеса: 1800 денари.
цена на душек (aloevera 10cm): 1200 денари.


Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS