Најново
-16%
Електричен мотор (97х68х52 cm.) Електричен мотор (97х68х52 cm.)
4.200 ден.4.980 ден.
4.200 ден.4.980 ден.
-15%
Електричен мотор (122х75х45 cm.) white Електричен мотор (122х75х45 cm.) white
5.500 ден.6.500 ден.
5.500 ден.6.500 ден.
-15%
Електричен мотор (110х76х36 cm.) red Електричен мотор (110х76х36 cm.) red
4.690 ден.5.500 ден.
4.690 ден.5.500 ден.
-15%
Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow
4.690 ден.5.500 ден.
4.690 ден.5.500 ден.
-10%
Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
2.682 ден.2.980 ден.
2.682 ден.2.980 ден.
-15%
Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA pink Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA pink
4.230 ден.4.980 ден.
4.230 ден.4.980 ден.
-15%
Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA grey Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA grey
4.230 ден.4.980 ден.
4.230 ден.4.980 ден.
-20%
ORION - Транспортер (0-13kg) denim ORION - Транспортер (0-13kg) denim
2.650 ден.3.310 ден.
2.650 ден.3.310 ден.
-20%
ORION - Транспортер (0-13kg) grey ORION - Транспортер (0-13kg) grey
2.650 ден.3.310 ден.
2.650 ден.3.310 ден.
-20%
MamaLove ANGEL (9-36kg) blue MamaLove ANGEL (9-36kg) blue
3.290 ден.4.100 ден.
3.290 ден.4.100 ден.
Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) ARLO blue
 • Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) ARLO blue
 • Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) ARLO blue
 • Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) ARLO blue
 • Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) ARLO blue
 • Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) ARLO blue
 • Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) ARLO blue
 • Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) ARLO blue
 • Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) ARLO blue

Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) ARLO blue

3.980 ден.4.490 ден.
Шифра на производ: ARLO
Достапност: На залиха
Количина:

Coccolle ARLO 3 во 1 проодувалката е продукт со кој ќе уживаат и децата и родителите, помагајќи им на малечките со првите чекори. Единствено и незаборавно искуство!
Разиграните бои ќе ја стимулираат желбата кај детето да истражува, минувајќи часови во игра и вежби.
Базата на дубакот е шитока и стабилна, обезбедувајќи го неопходниот комфор и безбедност. 
Дубакот исто така може да се користи како џампер со помош на подлогата за нозе или како клацкалка со трансформација на ногарките.

Карактеристики на производот:

Три различни висини на седиштето
Дидактички играчки
12 мелодии
Светлосни ефекти
360° ротирачкo седиште
Материјал кој лесно се пере
Џампер кој се отстранува
Се претвора во лулашка
Едноставно склопување и пренесување
Максимална тежина 25 kg
Димензии:  63 x 52,5 x 66 cm
Потребни се батерии 2 x 1,5 V AA (не се вклучени)
За возраст над 6 месеци
Дубакот е во согласност со европските стандарди EN1273

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS