BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
 • BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)

BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)

45.980 MKD
без ДДВ: 43.790 MKD
Шифра на производ: BEBETTO 42
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

BEBETTO 42 2018 количката за близнаци е дизајнирана за две деца. Конструцкијата на рамот е стабилна и цврста со што се обезбедува сигурност за најмладите патници.
Дизајнот на корпата и спортското седиште е модерен и атрактинвен. Главната предност на количката е токму нејзината стабилност. Рамот е доволно комфорен со што се обезбедува повеќе простор и опции за комбинирање во поставувањето на деловите од сетот на самата консртукција. Без обзир на редоследот на деловите од сетот, конструкцијата останува совршено избалансирана со што не се ограничува удобноста на лежење или седење на детето.

Корпата,спортското седиште и транспортерот изгледаат атрактивно, а алуминиумскиот рам пружа лесна конструкција.
Најголема предност на конструкцијата на BEBETTO 42 е нејзината стабилност.
Опција за поставување на седиштето, корпата и транспортерот на самата конструкција во двата правци на возење. 
Количката BEBETTO 42 се одликува со одлични карактеристики при управувањето.
Дури и при максимално оптеретување, тркалта се стабилни и подвижни.
Суспенцијата со опција за подесување на тврдината овозможува прилагодување на количката за возење на рамен или нерамен терен. 
Корпите имаат широк наслон кој се подесува.
Освен седиштата, држачот исто така може да се подеси во саканата положба.
Опција за монтирање на различни делови од сетот, со што се овозможува транспорт на две деца со различна возраст. 
Кај BEBETTO 42, акцентот е ставен на амортизацијата.
SRS системот за апсорпција на удари во текот на возењето преку нерамнини, a DMS ја чува позицијата на тркалта после нивно одвојување од подлогата.  
Ова придонесува за удобно возење.

СО ШТО СЕ КАРАКТЕРИЗИРА BEBETTO 42 2018?

Атрактивен дизајн на количката.
Лесна конструкција. 
Погоден пристам на корпите и спортските седишта.
Опција за лесно склопување на рамот и вадење на сите 4 тркала, со што во голема мера се олеснува транспортот на количката.
Количка за деца од раѓање до 36 месеци. 
Овој производ не е погоден за трчање или возење ролери.

СЕТОТ 6 во 1 вклучува:

Алуминиумски рам со тркалата.
Две спортски седишта.
Две корпи.
Два танспортери.
Зимски прекривки посебно за седиптата, корпите, транспортерите.
Торба за мајката
Две покривки за дожд.
Две мрежи против инскети.
Држач за чаша.
Порстрана шопинг торба на рамот од количката

Произведен во ЕУ. 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ВО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ 070/376/668, 078/429/865 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 070 376 668
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS