Најново
BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
 • BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)

BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)

45.980 ден.
Шифра на производ: BRESSO
Достапност: На залиха
Количина:

https://premium.bebetto.eu/en/bresso-premium-class/

Bresso Premium Class е колекција на детски колички која ќе ги исполни очекувањата на секој купец. Замислете ги сите најважни карактеристики на количката за бебе Bresso, и збогатете ги со хромиран рам и карбонско дно на корпата.
 
Лесно склопливата конструкција на рамот од количката за бебе Premium Class е дизајнирана за да ја обезбеди неопходната безбедност при возењето. Тркалата на воздушно пумпање, задните и странични амортизери кои се прилагодуваат ги отстрануваат сите вибрации при возење на нерамен терен. Системот SAS за апсорпција на шок и DMS системот за фиксирање на правецот на движење се само некои од предностите на оваа количка кои ќе го направат возењето вистинско задоволство. Атрактивниот изглед на хромираниот рам совршено се вклопува во единствениот дизајн на квалитетни материјали и еко кожа, а алуминиумскиот профил на корпата допринесува за ексклузивноста на овој модел на количка за бебе.
 
Детската количка Bresso Premium Class е направена со посебно внимание на секој детал.
Предвидена е за користење од раѓање па до 3,5 години. 
 
Спортското седиште на бебешката количка Bresso Premium има опција за подесување на наслонот на повеќе нивоа со пространа тенда која пружа заштита од сонце или студ. Вентилационата мрежа овозможува извлекување на топлината од внатрешниот дел. Пространиот држач за нозе исто така може да се прилагоди во повеќе позиции. Сигурносен појас со 5 точки на врзување, опција за вадење на предниот браник, подлогата на седиштето за поголема удобност се само некои од предностите на Premium моделот Bebetto.
 
Корпата за бебе со карбонско дно и алуминиумски профил е доста пространа и има опција за подесување на наслонот до полулежечка позиција. Дугмето за подесување се наоѓа од надворешната страна па така наслонот може да се регулира без да се вознемирува детето. Тендата на корпата од количката е со вградена мрежа за вентилација што е совршено решение за прошетка во лето. Долните дел од корпата има систем за регулација на протокот на воздух во корпата. Важно е да се напомене дека моделот на бебешка количка Bresso Premium има опција за издолжување на тендата со што се пружа дополнителна заштита од студ и ветер.
 
Специјалната изработка со карбонски влакна дава посебен ексклузивен изглед и совршено одговара со црниот хромиран рам.
 
Транспортерот од оваа Премиум количка се карактеризира со заштитно полнење од страните, подлога за новороденчето, сигурносен појас, тенда, зимска прекривка. Едноставен за ракување и со опција за монтирање на рамот од количката и во автомобил. na ram kolica za bebe i montiranja u automobil.
 
Сетот 3 во 1 вклучува:
 
Хромиран рам со тркала на воздушно пумпање
Спортско седиште
Корпа за бебе изработена од карбон
Транспортер
Зимски прекривки за секој дел посебно
Мрежа против инсекти
Покривка за дожд
 

Произведено во Европска Унија.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS