Најново
BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам
 • BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам

BEBETTO HOLLAND (3 in 1) сив рам

32.980 ден.
Шифра на производ: HOLLAND
Достапност: На залиха
Количина:

Bebetto Holland количката за бебе е пространа, модерна и лесна детска количка изработена од лесни материјали кои ќе пружаат најголема удобност во сите услови на користење. Неконвенционалниот дизајн на бебешката количка го издвојува новиот Holland од останатата понуда. Предност на овој модел на количка за бебе е пластичното дно на корпата со подесувачки наслон, со што се овозмужува лесно одржување. Моделот на дестка количка Bebetto Holland има и затворена корпа за шопинг за лесно складирање. На конструкцијата на овој модел на бебешка количка се наоѓа рачка која кога ќе се склопи количката овозможува лесен транспорт.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

· Иновативна лесна луминиумска конструкција на дестката количка која лесно се транспортира поради посебниот дизајн;
· Амортизери со опција за подесување на тврдината;
· Иновативен систем на склопување на рамот од количката;
· Централна кочница на рамот од бебешката количка за двете задни тркала;
· Предни тркала со вградени системи SAS i DMS;
· Опција за фиксирање на правецот на движење на предните тркала;
· Квалитетна ткаенина со занимливи детали;
· Опција за регулација на висината на наслонот на корпата за бебе;
· Опција за лулање на корпата на рамна површина;
· Подесување на тендата на седиштето, транспортерот и корпата;
· Транспортерот може да се монтира на количката и во автомобил;
· Рачка за возење и заштитна пречка на спортското седиште од квалитетна еко кожа;
· Регулација на висината на рачката за возење;
· Практична рачка за транспорт на корпата за бебе;
· Опција за поставување во двата правци на седиштето, транспортерот и корпата;
· Регулација на наслонот на спортското седиште во 3 позиции;
· Спортското седиште од количката за бебе е наменето за деца со возраст од 6 месеци до 3-3,5 години;
· Регулација на држачот за нозе од спортското седиште;
· Сигурносен појас со 5 точки на врзување со можност за регулација на висината;
· Сигурносната пречка може да се извади по потреба од едната страна;
· Ткаенина која штити од штетни UV зрачења;

Сетот количка за бебе Bebetto Holland 3во1 вклучува:

· алуминиумска конструкција со тркала на воздушно пумпање;
· спортско седиште (од 6.месеци 3-3,5 години.);
· корпа за бебе (од раѓање до  6 месеци);
· транспортер (од раѓање до 13kg);
· торба за мајката;
· шопинг торба на рамот од количката;
· држач за чаша;
· покривка за дожд;
· мрежа против инсекти;

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS