BEXA CUBE (3 in 1)
 • BEXA CUBE (3 in 1)
 • BEXA CUBE (3 in 1)
 • BEXA CUBE (3 in 1)
 • BEXA CUBE (3 in 1)
 • BEXA CUBE (3 in 1)
 • BEXA CUBE (3 in 1)
 • BEXA CUBE (3 in 1)
 • BEXA CUBE (3 in 1)
 • BEXA CUBE (3 in 1)
 • BEXA CUBE (3 in 1)

BEXA CUBE (3 in 1)

32.980 MKD
без ДДВ: 31.410 MKD
Шифра на производ: BEXA CUBE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Bexa Cube е модел на количка за бебе кој се карактеризира по модерен дизајн и фукнционалност. 
Модерениот дизајн, квалитетните материјали и бои на количката се идеални за модерни и практични мајки.
Моделот Bexa Cuba е достапен во 4 бои во комбинација со квалитетна еко кожа која е монгу едноставна за одржување. j
Спортското седиште, корпата и транспортерот имаат опција за монитарње на рамот од количката во двата правци.
Во сетот со детската количка добивате и зимки прекривки за секој дел посебно, торба за мајката, покривка за дожд, мрежа против инсекти, мека подлога за пресоблекување.
Алуминиумскиот рам и тркалата со полна гума имаа антишок систем дејство. 

Сетот бебешка количка 3 во 1 содржи:
- Алуминиумски рам со амортизери и тркала со полна гума.
- Корпа
- Спортско седиште
- Зимски прекривки за секој дел посебно
- Мрежа против инсекти
- Покривка за дожд
- Мека подлога за пресоблекување
- Транспортерот (0-13kg) е атестиран и има Европски Сертификат за безбедност ECE P44/04

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 070/376/668 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 070 376 668
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS