Најново
BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)
 • BEXA ULTRA (3 in 1)

BEXA ULTRA (3 in 1)

33.980 ден.
Шифра на производ: BEXA ULTRA
Достапност: На залиха
Количина:

Моделот Bexa Ultra е модерен и практичен во исто време.
Koмбинацијата на боите со  еко кожа допринесуваат за модерниот изглед.
Тркалата со полна гума го имаат ефектот на тркалата на воздушно пумпање, нивната предност е удобноста и фактот што немора да се пумпаат, а во исто време мн потешко се оштетуваат. 
Спортското седиште, корпата и транспортерот имаат опција за монтирање на рамот од количката во двата правци.
Секој дел има своја зимска прекривка, торба за мајката, покривка за дожд, мрежа против инсекти, поделога за пресоблекување. 
Алуминиумскиот рам и тркалата од полна гума имаат антишок систем дејство. 

Сетот 3 во 1 содржи:
• Алуминиумски рам и тракала од полна гума.
• Корпа.
• Спортско седиште.
• Зимски прекривки посебно за секој дел.
• Мрежа против инсекти.
• Покривка за дожд.
• Мека подлога за пресоблекување.

- Транспортерот (0-13kg) е атестиран и има Европски сертификат за безбедност ECE P44/04.

Количката е произведена во Полска во склад со Европските сигурносни стандарди. 
Материјалите кои се користени се со висок квалитети одобрени од страна на Eko - Tek.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS