Најново
-16%
Електричен мотор (97х68х52 cm.) Електричен мотор (97х68х52 cm.)
4.200 ден.4.980 ден.
4.200 ден.4.980 ден.
-15%
Електричен мотор (122х75х45 cm.) white Електричен мотор (122х75х45 cm.) white
5.500 ден.6.500 ден.
5.500 ден.6.500 ден.
-15%
Електричен мотор (110х76х36 cm.) red Електричен мотор (110х76х36 cm.) red
4.690 ден.5.500 ден.
4.690 ден.5.500 ден.
-15%
Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow
4.690 ден.5.500 ден.
4.690 ден.5.500 ден.
-10%
Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
2.682 ден.2.980 ден.
2.682 ден.2.980 ден.
-15%
Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA pink Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA pink
4.230 ден.4.980 ден.
4.230 ден.4.980 ден.
-15%
Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA grey Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA grey
4.230 ден.4.980 ден.
4.230 ден.4.980 ден.
-20%
ORION - Транспортер (0-13kg) denim ORION - Транспортер (0-13kg) denim
2.650 ден.3.310 ден.
2.650 ден.3.310 ден.
-20%
ORION - Транспортер (0-13kg) grey ORION - Транспортер (0-13kg) grey
2.650 ден.3.310 ден.
2.650 ден.3.310 ден.
-20%
MamaLove ANGEL (9-36kg) blue MamaLove ANGEL (9-36kg) blue
3.290 ден.4.100 ден.
3.290 ден.4.100 ден.
Bobostello Mars - Транспортер (0-13kg) UL2020
  • Bobostello Mars - Транспортер (0-13kg) UL2020
  • Bobostello Mars - Транспортер (0-13kg) UL2020
  • Bobostello Mars - Транспортер (0-13kg) UL2020
  • Bobostello Mars - Транспортер (0-13kg) UL2020
  • Bobostello Mars - Транспортер (0-13kg) UL2020

Bobostello Mars - Транспортер (0-13kg) UL2020

4.780 ден.
Шифра на производ: BOBOSTELLO MARS
Достапност: На залиха
Количина:

Bobostello Mars транспортерот за во автомобил е предвиден за возраст од раѓање до 13kg.
Дното на седиштето кое е обликувано во профил овозможува нежно лулање на детето на рамна површина.
Може да се монтира на седиштето во автомобилот со помош на сигурносните појаси во склад со упатството (спротивно од правецот на возење)
Исто така, доколку поседувате адаптери Mars Aras, транспортерот Bobostello Mars може да се монтира на сите Bebetto модели на колички.
Додатната мека подлога е погодна за новороденче, а кога бебето ќе порасне лесно може да се извади.
Практичната и стабилна рачка го олеснува транспортот.
Пространата тенда штити од сонце, а зимската прекривка која ја добивате во комплетот штити од студ.
Сигурносните појаси внатре во седиштето гарантираат безбедност.
Додатните меки облоги на делот за рамењата допринесуваат за поголема удобност за време на возењето.

Производот е тестиран и поседува сертификат E20 44R-04 4002
Тежина на производот: 3,5kg.
Максимално оптоварувањe: 13kg.

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS