BREVI OLIMPIA (КОМОДА + КОРИТО + ПОДЛОГА)

BREVI OLIMPIA (КОМОДА + КОРИТО + ПОДЛОГА)

9.900 MKD
без ДДВ: 8.390 MKD
Шифра на производ: OLIPMIA
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

BREVI Olimpia комплет комода со када и подлога за повивање
ЦЕНА:9900 ден. 

Комплетот соджи: када, подлога за повивање, комода ,испуст за вода со црево, 4 фиоки и тркалца.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS