Детско Креветче 165/85cm ANIMALS
  • Детско Креветче 165/85cm ANIMALS
  • Детско Креветче 165/85cm ANIMALS
  • Детско Креветче 165/85cm ANIMALS
  • Детско Креветче 165/85cm ANIMALS
  • Детско Креветче 165/85cm ANIMALS
  • Детско Креветче 165/85cm ANIMALS

Детско Креветче 165/85cm ANIMALS

9.980 MKD
без ДДВ: 8.458 MKD
Шифра на производ: ANIMALS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Acma VII креветот за деца 165x85 cm се одликува со страници во обликот на омилените животини на вашето дете. Можете да бирате кревет за момче или за девојче, секој може да пронајде дезен кој ќе одговара. Сите креветчиња се атестирани и гарантираат безбедно и удобно користење.

 
Сите ивици на креветпт се покриени со посебен PVC материјал

Детскиот кревет има шарени дезени кои се изработени од еколошки бои кои се потполни безбедни за вашето дете 

Креветот за деца се одржува едноставно, со влажна крпа

Максималното дозволено оптеретување на креветот е до 100 kg

Може да се користи од 2 до 12 години

Детскиот кревет поседува странична заштита

Со креветот добивате гратис душек со дебелина од 7 cm. Душекот е изработен од специјална пења со висока издржливост и е обложен со хипоалергенски материјал.
 

Станете и Вие задоволен купец на нашите детски кревети и обезбедете го најдоброто за вашето дете. Монтажата на детското креветче е едноставна. Со алатот и упатството за монтажа кои се наоѓаат внатре во пакетот потребни се само 15 минути и вашиот кревет е спремен за употреба!

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS