ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - AВТОМОБИЛ (165/85cm)
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - AВТОМОБИЛ (165/85cm)
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - AВТОМОБИЛ (165/85cm)
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - AВТОМОБИЛ (165/85cm)
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - AВТОМОБИЛ (165/85cm)
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - AВТОМОБИЛ (165/85cm)
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - AВТОМОБИЛ (165/85cm)
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - AВТОМОБИЛ (165/85cm)
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - AВТОМОБИЛ (165/85cm)
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - AВТОМОБИЛ (165/85cm)
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - AВТОМОБИЛ (165/85cm)

ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - AВТОМОБИЛ (165/85cm)

9.980 MKD
без ДДВ: 8.458 MKD
Шифра на производ: АВТОМОБИЛ
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:


АCMA АВТОМОБИЛ дрвеното креветче за деца е нешто што вашите деца ќе го обожаваат. Изберете еден од 10 достапни дезени. Вашето дете ќе може да го користи креветот до 12 годишна возраст. 

Димензии: 165x85 cm
За деца од 2 до 12 години
Носивост: 90 kg
Тежина: 35 kg
Дебелина на душекот (мемори) : 7 cm

Креветот е изработен од високо квалитетна иверка во форма на автомобил, а рабовоите се заоблени како би се спречиле евентуални повреди на детето. 

Монтирањето на креветот е едноставно и трае 15-20 минути, со креветот добивате и сет од потребниот алат за монтирање (имбус клуч). Страниците на кои е насликан дезенот се прелакирани со органски бои кои се потполно безебедни. 

Душекот за детското креветче е изработен од специјална мемори пења која ќе обезбеди вашето дете удобно да спие. 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 070/376/668  043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 070 376 668
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS