Детско креветче - FIREMAN 165/85cm
  • Детско креветче - FIREMAN 165/85cm
  • Детско креветче - FIREMAN 165/85cm
  • Детско креветче - FIREMAN 165/85cm

Детско креветче - FIREMAN 165/85cm

9.980 MKD
без ДДВ: 8.458 MKD
Шифра на производ: FIREMAN
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дрвениот кревет ПОЖАРНИКАР 165/85цм е нешто што вашите деца ќе го обожаваат!

Детскиот кревет е изработен од висококвалитетна иверка во облик на противпожарно воизло, а ивиците се заоблени како би се спречиле евентуални повреди. 

Страничните ивици се доволни високи за мирен сон. Детскиот кревет е атестиран и гарантира безбедно и удобно користење. 

 
Сите ивици на креветпт се покриени со посебен PVC материјал

Може да се користи од 2 до 12 години.

Детскиот кревет има шарени дезени кои се изработени од еколошки бои кои се потполни безбедни за вашето дете 

Креветот за деца се одржува едноставно, со влажна крпа

Максималното дозволено оптеретување на креветот е до 100 kg

Детскиот кревет поседува странична заштита

Со креветот добивате гратис душек со дебелина од 7 cm. Душекот е изработен од специјална пења со висока издржливост и е обложен со хипоалергенски материјал.
 

Станете и Вие задоволен купец на нашите детски кревети и обезбедете го најдоброто за вашето дете. Монтажата на детското креветче е едноставна. Со алатот и упатството за монтажа кои се наоѓаат внатре во пакетот потребни се само 15 минути и вашиот кревет е спремен за употреба!

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com milanangelovski11@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS