ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - PINEWOOD (165/85cm.)
  • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - PINEWOOD (165/85cm.)
  • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - PINEWOOD (165/85cm.)
  • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - PINEWOOD (165/85cm.)
  • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - PINEWOOD (165/85cm.)
  • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - PINEWOOD (165/85cm.)

ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - PINEWOOD (165/85cm.)

12.500 MKD15.000 MKD
без ДДВ: 10.593 MKD
Шифра на производ: KUNERT
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:


- димензии: 165/85цм + гратис душек
- изработка: 100% медијапан.
- соодветен за деца од 2 до 12 години.
- носивост - 90кг.
- тежина - 35кг.
- гратис memory душек со соодветни димензии 160/80цм
- голема лизгачка фиока за складирање на облека

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 070/376/668 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS