Багер со приколка (orange)
  • Багер со приколка (orange)
  • Багер со приколка (orange)
  • Багер со приколка (orange)
  • Багер со приколка (orange)
  • Багер со приколка (orange)

Багер со приколка (orange)

3.990 MKD
без ДДВ: 3.381 MKD
Шифра на производ: DOLU
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Багерот со приколка ќе го привлече вниманието на вашето момче или девојче во градината со часови! Развивајќи ги моторичките способности за да ги користат педалите за движење на багерот, имаат и опција за играње со дигалката на предниот дел со што ќе може да пренесуваат песок и предмети наоколу и да ви помогнат во средувањето на градината! 

Без разлика дали вашето дете сонува за итни спасувачки акции или за рушење на згради, играњето "фарма" со играчките животни или за едноставно претурање на предмето во домот или градината, багерот на педали со приколка ќе обезбеди негораничена креативна забава со сцени од вистинскиот свет. 

* Погон на педали
* Максимална удобност за детето, со седиште и потпирач за грб.
* Направен од цврста пластика.
* Приколка е вклучена во комплетот
* Предна приколка со опција за движење нагоре надоле.
* Димензии Висина 54 x Должина 183 x Ширина 45 (cm)
* Тежина 8,4 кг
* Произведен во Турција Истанбул.
* Препорачани возраст: 3 години +

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS