Багер со педали (yellow)
 • Багер со педали (yellow)
 • Багер со педали (yellow)
 • Багер со педали (yellow)
 • Багер со педали (yellow)
 • Багер со педали (yellow)
 • Багер со педали (yellow)
 • Багер со педали (yellow)
 • Багер со педали (yellow)
 • Багер со педали (yellow)
 • Багер со педали (yellow)

Багер со педали (yellow)

3.450 MKD
без ДДВ: 2.924 MKD
Шифра на производ: DOLU
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Багер со педали - Dolu
- Соодветен за деца на 3 години.

Багерот ископувач Dolu е одличен подарок за деца! Се одликува со забележителни бои и стикери наликувајќи на вистински трактор, има и функционална предна корпа за товарање на материјал.

ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Забележителни бои
- Функционална корпа за товарање на материјал
- Широки пластични тркала
- Соодветен за деца над 3 години
- Педали
- Димензии: Д117 x В54 x Ш47cm 
- Максимална тежина: 35kgs

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS