ДИГИТАЛЕН ВИДЕОФОН - LORELLI
  • ДИГИТАЛЕН ВИДЕОФОН - LORELLI
  • ДИГИТАЛЕН ВИДЕОФОН - LORELLI
  • ДИГИТАЛЕН ВИДЕОФОН - LORELLI
  • ДИГИТАЛЕН ВИДЕОФОН - LORELLI

ДИГИТАЛЕН ВИДЕОФОН - LORELLI

4.450 MKD
без ДДВ: 3.771 MKD
Шифра на производ: LORELLI
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

- 100% дигитален бебе монитор, FHSS метода на предавање на сигналот.
- 2.4" LCD екран во боја.
- Ноќна камера.
- Автоматско инфраред ноќно снимање.
- 300 метри радиус на функционалност.
- двосмерна комуникација.
- VOX функција.
- Батерии на полнење за камерата и за мониторот/вклучени се во комплетот. 
- Сензор за мерење на темературата во собата.
- Песнички.
- Аларам за хранење.
- Аларам за слаба батерија.
- Аларам за излегување од зоната на досег.
- Аларм за висока/ниска температура.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 070/376/668 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS