ДУБАК-ЏАМПЕР-КЛАЦКАЛКА (3 во 1) BUBBLES
  • ДУБАК-ЏАМПЕР-КЛАЦКАЛКА (3 во 1) BUBBLES
  • ДУБАК-ЏАМПЕР-КЛАЦКАЛКА (3 во 1) BUBBLES
  • ДУБАК-ЏАМПЕР-КЛАЦКАЛКА (3 во 1) BUBBLES
  • ДУБАК-ЏАМПЕР-КЛАЦКАЛКА (3 во 1) BUBBLES
  • ДУБАК-ЏАМПЕР-КЛАЦКАЛКА (3 во 1) BUBBLES

ДУБАК-ЏАМПЕР-КЛАЦКАЛКА (3 во 1) BUBBLES

3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
Шифра на производ: PRIMEBEBE
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Карактеристики на производот:

Три различни висини на седиштето
Дидактички играчки
12 мелодии
Светлосни ефекти
360° ротирачкo седиште
Материјал кој лесно се пере
Џампер кој се отстранува
Се претвора во лулашка
Едноставно склопување и пренесување
Максимална тежина 25 kg
Димензии:  63 x 52,5 x 66 cm
Потребни се батерии 2 x 1,5 V AA (не се вклучени)
За возраст над 6 месеци
Дубакот е во согласност со европските стандарди EN1273

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS