Душек за кревет Baby - 60x120x15cm
  • Душек за кревет Baby - 60x120x15cm
  • Душек за кревет Baby - 60x120x15cm

Душек за кревет Baby - 60x120x15cm

1.600 MKD
без ДДВ: 1.524 MKD
Шифра на производ: BABY
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ДУШЕК BABY

• sky cell пења
• антибактериска навлака
• microfiber платно
• наменет за користење до 8 години
• катергорија: меки душеци
• висината на душекот е 15cm
• димензии на душекот 120cm x 60cm

Внимателно бирани материјали, како и густината на пењата ке допринесат мирен и здрав сон на вашето бебе.
Посебните својства на материјалот овозможуваат лесно одржување. 

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 070/376/668 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS