Електричен Мотор (д90 ш43 в58 цм.)
  • Електричен Мотор (д90 ш43 в58 цм.)
  • Електричен Мотор (д90 ш43 в58 цм.)
  • Електричен Мотор (д90 ш43 в58 цм.)
  • Електричен Мотор (д90 ш43 в58 цм.)

Електричен Мотор (д90 ш43 в58 цм.)

3.479 MKD
без ДДВ: 2.948 MKD
Шифра на производ: ЕЛЕКТРИЧЕН МОТОР
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Димензии: Д90цм, Ш42,5цм В58цм
Максимална тежина - 25 кг.
Се препорачува за деца со возраст до 1 до 4 години
Акумулатор со јачина од 6W/4.5A
LED светла на предната и задната страна
Музички ефекти
Звук при стратување
Брзина - 3km/h

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS