Најново
Espiro MAGIC STYLE детска количка
 • Espiro MAGIC STYLE детска количка
 • Espiro MAGIC STYLE детска количка
 • Espiro MAGIC STYLE детска количка
 • Espiro MAGIC STYLE детска количка
 • Espiro MAGIC STYLE детска количка
 • Espiro MAGIC STYLE детска количка
 • Espiro MAGIC STYLE детска количка
 • Espiro MAGIC STYLE детска количка

Espiro MAGIC STYLE детска количка

10.500 ден.
Шифра на производ: MAGIC STYLE
Достапност: На залиха
Количина:

Детската количка на склопување Magic Style допринесува секоја прошетка со вашето дете да биде посебна. Дизајнирана да обезбеди практичност за време на користењето оваа количка се одликува и со атрактивен дизајн. UV заштитата на материјалот пружа најдобра заштита за вашето дете. 

Количката Espiro Magic Style поседува ротирачки предни тркала со амортизација што допринесува за удобност за време на возењето дури и по нерамен терен. Пространото детско седиште поседува опција за регулација на позициите со што на вашето дете ќе му биде удобно и комотно. Подесувачкиот држач за нозе и заштитната пречка која се вади ќе овозможат полесен пристап до детето.  Сигурносните појаси на седиштето од детската количка ја гарантираат целата неопходна безбедност за вашето дете. Опремата на детската количка е збогатена со предна зимска прекривка.
Veoma jednostavno sklapanje dečijih kolica!

Тежината на количката изнесува 8,9 kg.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS