Комода - Eva (white)
  • Комода - Eva (white)
  • Комода - Eva (white)
  • Комода - Eva (white)
  • Комода - Eva (white)
  • Комода - Eva (white)
  • Комода - Eva (white)

Комода - Eva (white)

6.980 MKD
без ДДВ: 5.915 MKD
Шифра на производ: EVA
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комода со три фиоки за складирање на облека и предмети.
Димензии на фиоките - Длабочина 75 x висина 38cm
Димензии на комодата: Д88 x В91,5 x Ш45cm
Материјал: Висококвалитетна иверка 18 mm, пластични рачки на фиоките.
Одржување со влажна крпа без користење на абразивни средства. 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS