Градинка - Pelli (Primebebe)
  • Градинка - Pelli (Primebebe)
  • Градинка - Pelli (Primebebe)
  • Градинка - Pelli (Primebebe)

Градинка - Pelli (Primebebe)

3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
Шифра на производ: PRIMEBEBE
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Лесна за употреба во домот и кога патувате. Горниот раб е обложен со мек, пријатен материјал, а страниците се проѕирни со што бебето може да ве гледа во секој момент, а и вие него. На едната страна се наоѓа прозорче кое може да се отвори со патент со што вашето бебе ќе може лесно да влегува и излегува од градинката. Во комплетот се вклучени и подлога и ранче за транспорт. 
- Димензии на расклопена градинка: 120x60x76 cm. 
- Тежина: 9,8kg, Носивост: 18 kg. 
- Производот е во склад со Европскиот Стандард EN 716.

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ. 078429865, 070376668 и 043361442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2018. UKION SHOPS