ХРАНИЛКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ХРАНЛИКА - YUMMY (PRIME BEBE)
• наменета за деца од 6 месеци • наслонот за седење се подесува во 5 висини • наслонот за грб се п..
3.190 MKD
без ДДВ: 3.038 MKD
ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE)
• наменета за деца од 6 месеци • наслонот за седење се подесува во 5 висини • наслонот за грб се п..
3.190 MKD
без ДДВ: 3.038 MKD
ХРАНИЛКА - BEBES BUENO
ХРАНИЛКА - BEBES ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3390 ден. • наменета за деца од 6 месеци • наслонот за седење..
3.390 MKD
без ДДВ: 3.229 MKD
ХРАНИЛКА - BEBES BUENO
ХРАНИЛКА - BEBES ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3390 ден. • наменета за деца од 6 месеци • наслонот за седење..
3.390 MKD
без ДДВ: 3.229 MKD
-23%
ХРАНИЛКА - BEBES BUENO
ХРАНИЛКА - BEBES ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3390 ден. • наменета за деца од 6 месеци • наслонот за седење..
3.389 MKD4.390 MKD
без ДДВ: 3.228 MKD
ХРАНИЛКА -CANDY (LORELLI)
- седиште од материјал лесен за одржување - послужавник со место за додатоци - сигурносен појас -..
2.399 MKD
без ДДВ: 2.033 MKD
ХРАНИЛКА -CANDY (LORELLI)
- седиште од материјал лесен за одржување - послужавник со место за додатоци - сигурносен појас ..
2.399 MKD
без ДДВ: 2.033 MKD
ХРАНИЛКА - CANDY (LORELLI)
- седиште од материјал лесен за одржување - послужавник со место за додатоци - сигурносен појас -..
2.399 MKD
без ДДВ: 2.285 MKD
HRANILKA - CANDY (LORELLI)
- седиште од материјал лесен за одржување - послужавник со место за додатоци - сигурносен појас -..
2.399 MKD
без ДДВ: 2.285 MKD
ХРАНИЛКА - Cookie (PrimeBebe)
- седиште од материјал лесен за одржување - послужавник со место за додатоци - сигурносен појас -..
1.990 MKD
без ДДВ: 1.895 MKD
ХРАНИЛКА - Cookie (PrimeBebe)
- седиште од материјал лесен за одржување - послужавник со место за додатоци - сигурносен појас -..
1.990 MKD
без ДДВ: 1.895 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2018. UKION SHOPS