ХРАНИЛКА - BEBES BUENO
  • ХРАНИЛКА - BEBES BUENO
  • ХРАНИЛКА - BEBES BUENO

ХРАНИЛКА - BEBES BUENO

3.390 MKD
без ДДВ: 3.229 MKD
Шифра на производ: BUENO
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

ХРАНИЛКА - BEBES
ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3390 ден.

• наменета за деца од 6 месеци
• наслонот за седење се подесува во 6 висини
• наслонот за грб се подесува во 3 положби
• пет точки на затворање на појасот
• обложената навлака е едноставна за чистење и одржување,исчистете ја со влажна крпа и мек детергент

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ. 070376668 и 043361442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS