ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE) grey
  • ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE) grey
  • ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE) grey
  • ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE) grey
  • ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE) grey
  • ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE) grey

ХРАНИЛКА - YUMMY (PRIME BEBE) grey

3.190 MKD
без ДДВ: 3.038 MKD
Шифра на производ: YUMMY
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

• наменета за деца од 6 месеци
• наслонот за седење се подесува во 5 висини
• наслонот за грб се подесува во 3 положби
• пет точки на затворање на појасот
• обложената навлака е едноставна за чистење и одржување,исчистете ја со влажна крпа и мек детергент

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ. 070376668 и 043361442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS