Најново
-16%
Електричен мотор (97х68х52 cm.) Електричен мотор (97х68х52 cm.)
4.200 ден.4.980 ден.
4.200 ден.4.980 ден.
-15%
Електричен мотор (122х75х45 cm.) white Електричен мотор (122х75х45 cm.) white
5.500 ден.6.500 ден.
5.500 ден.6.500 ден.
-15%
Електричен мотор (110х76х36 cm.) red Електричен мотор (110х76х36 cm.) red
4.690 ден.5.500 ден.
4.690 ден.5.500 ден.
-15%
Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow
4.690 ден.5.500 ден.
4.690 ден.5.500 ден.
-10%
Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
2.682 ден.2.980 ден.
2.682 ден.2.980 ден.
-15%
Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA pink Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA pink
4.230 ден.4.980 ден.
4.230 ден.4.980 ден.
-15%
Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA grey Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA grey
4.230 ден.4.980 ден.
4.230 ден.4.980 ден.
-20%
ORION - Транспортер (0-13kg) denim ORION - Транспортер (0-13kg) denim
2.650 ден.3.310 ден.
2.650 ден.3.310 ден.
-20%
ORION - Транспортер (0-13kg) grey ORION - Транспортер (0-13kg) grey
2.650 ден.3.310 ден.
2.650 ден.3.310 ден.
-20%
MamaLove ANGEL (9-36kg) blue MamaLove ANGEL (9-36kg) blue
3.290 ден.4.100 ден.
3.290 ден.4.100 ден.
iBEBE i-STOP Количка за бебе 2 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 2 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 2 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 2 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 2 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 2 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 2 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 2 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 2 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 2 in 1 BLACK GLOSS 15
 • iBEBE i-STOP Количка за бебе 2 in 1 BLACK GLOSS 15

iBEBE i-STOP Количка за бебе 2 in 1 BLACK GLOSS 15

39.980 ден.
Шифра на производ: iSTOP
Достапност: На залиха
Количина:

Првото место и награда за иновација со заслуга му припаѓа на моделот i-STOP кој ни пристига од познатата фабрика за детски колички iBEBE.
Електронскиот систем за кочење по кој што е препознатлив овој модел спречува движење на количката дури и во случај да заборавите да стиснете на кочницата - се активира ведаш штом ги тргнете рацете од рачката за туркање
.


Сите овие погодности на унапредениот ситем можете да ги користете со активирање на копчето на врвот од рачката за туркање.
Батеријата се полни едноставно и брзо со помош на адаптер кој што го добивате во комплетот.
Благодарение на ова иновативно решение, детската количка нема да се движи автоматски со што додатно се зголемува безбедноста на детето.
Доколку се случи батеријата да се испразни или едноставно сакате да не ги користете погодностите на електронскиот систем, во секој момент може да преминете на механички (класичен) систем на управување.

РАМОТ НА КОЛИЧКАТА:

- Модерен минималистички стил
- Изработен од лесен и издржлив алуминиум
- Тркала изработени од издржлива пења која е отпорна на пробушување и деформирање
- Ротирачки предни тркала
- Опција за вадење на сите 4 тркала
- Сигурносен систем од случајно отварање после склопувањето
- Двоструки амортизери
- Подесување по висина на рачката за управување
- Шопинг торба на рамот од количката
- Додатна торба (ранец) за мајката со опција за монтирање на количката
- Едноставно склопување
- Мали димензии после склопувањето


СПОРТСКОТО СЕДИШТЕ:

- Едноставно монтирање на рамот од количката
- Опција за ротација во двата правци на движење
- Подесување на наслонот на седиштето во 3 позиции вклучително и целосно лежечка
- Подесување на држачот за нозе
- Предната пречка може да се извади за полесен пристап
- Пространа тенда со мрежесто прозорче
- Сигурносен појас во 5 точки на врзување
- Додатни меки облоги за рамењата на сигурносниот појас
- UV+50 заштита на материјалите
- Едноставно одржување


КОРПАТА ЗА БЕБЕ:

- Наменета е за деца со возраст од раѓање до 9kg или 6 месеци
- Едноставно монтирање на рамот од количката
- Опција за монтирање во двата правци на движење
- Опција за подесување на наслонот внатре во корпата дури и додека детето спие
- Меко душече
- Пространа тенда со мрежесто прозорче
- Изработена од материјали лесно за одржување со UV50+ заштита
- Стабилна рачка за носење
- Зимска прекривка

ТРАНСПОРТЕРОТ:

- Предвиден за користење од раѓање до 13 kg.
- Опција за монтирање на рамот од количката во двата правци на движење
- Опција за монтирање во автомобил со помош на сигурносниот појас
- Зимска прекривка
- Подесување на тендата
- Стабилна рачка за транспорт
- Сигурносен појас


СЕТОТ 3 во 1 ВКЛУЧУВА:

- Рамот со тркалата
- Корпата за бебе
- Транспортер
- Спортско седиште
- Зимска навлака посебно за корпата, седиштето и транспортерот
- Шопинг торба на рамот од количката
- Торба (ранец) за мајката
- Покривка за дожд
- Мрежа за заштита од инсекти
- Батерија и кабел за полнење

Тежина - 12kg.

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS