ТРИЦИКЛИ САНКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KUNERT GOLD САНКА
Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови. Санки за деца KUNERT GOLD! - достапни..
5.500 MKD
без ДДВ: 4.661 MKD
КУЌА ЗА ДЕЦА
- изработена од квалитетна пластика, - се отвараат вратите и прозорците. - погодна за внатрешна ..
7.200 MKD
без ДДВ: 6.102 MKD
ЛУЛКА - ROYAL
ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА. НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 070376668 043361442 ..
2.150 MKD
без ДДВ: 1.822 MKD
СЕТ ОГЛЕДАЛО FROZEN (Original)
Сет со 16 додатоци со кои Елза и Ана ќе си направат прекрасни фризури.. Информации: 070376668 ..
1.069 MKD
без ДДВ: 906 MKD
СЛОНЧЕ ЗАСПИВАЛКА Fisher Price
·         Симпатично другарче кое му помага на бебето да зас..
1.040 MKD
без ДДВ: 881 MKD
ТАБЛА ЗА ПИШУВАЊЕ DOLU
• Фиока за складирање, на додатоци.  • Има три нозе и лесно може да се склопи и смести. ..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
ТОБОГАН ЛИЗГАЛКА, СУПЕР MEGAGLISS ,SMOBY 2 во 1
- трикратно брановиден со 3.75 метри лизгачка должина. - неверојатно но вистинито, овој тобоган 2..
14.900 MKD
без ДДВ: 12.627 MKD
ТРАКТОР DOLU
ТРАКТОР DOLU * Погон на педали * Максимална удобност за детето, со седиште и потпирач за грб. * Н..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
ТРИЦИКАЛ - ROLLY
- Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години , со тежина до 25 kg - Седиштето ротира 360 степени со..
2.900 MKD
без ДДВ: 2.458 MKD
-24%
Трицикал - Tempo (Chipolino)
- Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години , со тежина до 25 kg - Седиштето ротира 360 степен..
4.200 MKD5.500 MKD
без ДДВ: 3.559 MKD
ФОТЕЛЈА Beanless Bag INTEX на дување.
- Овозможува удобно и сигурно седење. - димензии  107 x 104 x 69 cm  - мека и водо..
1.169 MKD
без ДДВ: 991 MKD
TРИЦИКАЛ - EXTREME
- Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години , со тежина до 25 kg - Седиштето ротира 360 степени со..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
-8%
TРИЦИКАЛ - RAPIDO (со гумени тркала)
- Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години , со тежина до 25 kg - 2 позиции на потпирачот за грб ..
5.500 MKD5.990 MKD
без ДДВ: 4.661 MKD
СКУТЕР PILSAN
- Висококвалитетен скутер за безбедно возење со PILSAN квалитет. - изработен од квалитетна пласти..
1.299 MKD
без ДДВ: 1.101 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS