ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Kinderkraft подлога за играње - Mily Kinderkraft подлога за играње - Mily
Kinderkraft Mily шарената подлога за играње попозната како „гимнастика за бебе“ освен тоа што е заба..
2.232 ден.2.480 ден.
без ДДВ: 1.892 ден.
-10%
Kinderkraft подлога за играње - Mily Play Kinderkraft подлога за играње - Mily Play
Kinderkraft Mily Play шарената подлога за игра попозната како „гимнсатика за бебе“ освен тоа што..
2.682 ден.2.980 ден.
без ДДВ: 2.273 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

Kinderkraft подлога за играње - Smart Play Kinderkraft подлога за играње - Smart Play
Големата и пространа подлога за играње Kinderkraft Smart Play има повеќенаменска функција која п..
3.582 ден.3.980 ден.
без ДДВ: 3.036 ден.
-10%
Kinderkraft подлога за играње LUNO black Kinderkraft подлога за играње LUNO black
Kinderkraft LUNO е совршена подлога за лежење, играње, лазење и правење на првите чекори! Пре..
2.682 ден.2.980 ден.
без ДДВ: 2.273 ден.
Багер со педали (yellow) Багер со педали (yellow)
Багер со педали - Dolu - Соодветен за деца на 3 години. Багерот ископувач Dolu е одличен подарок..
3.450 ден.
без ДДВ: 2.924 ден.
КУЌА ЗА ДЕЦА
- изработена од квалитетна пластика, - се отвараат вратите и прозорците. - погодна за внатрешна ..
7.200 ден.
без ДДВ: 6.102 ден.
Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.) Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.)
Лизгалката BIG SPLASH е совршен избор за секоја фамилија! Соодветна е за деца со ворзаст од над 3..
3.980 ден.
без ДДВ: 3.373 ден.
ЛУЛКА - ROYAL
ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА. НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442. ..
2.150 ден.
без ДДВ: 1.822 ден.
Трактор со педали (blue) Трактор со педали (blue)
* Погон на педали * Максимална удобност за детето, со седиште и потпирач за грб. * Направен од цвр..
2.450 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
Трактор со педали (red) Трактор со педали (red)
* Погон на педали * Максимална удобност за детето, со седиште и потпирач за грб. * Направен од цвр..
2.450 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
Трактор со приколка (blue) Трактор со приколка (blue)
Dolu тракторот со приколка е совршен за секој млад фармер. Има опција за возење со педали, сврик..
3.150 ден.
без ДДВ: 2.669 ден.
Трактор со приколка (green) Трактор со приколка (green)
Трактор со приколка Dolu тракторот со приколка е совршен за секој млад фармер. Има опција за ..
3.150 ден.
без ДДВ: 2.669 ден.
Трамполина (1.83m) Трамполина (1.83m)
ДИМЕНЗИИ: Ширина:1.83m Висина: 2.05m  ● Со заштитна мрежа трамполината е побезбедна, ги реша..
8.650 ден.
без ДДВ: 7.331 ден.
Трамполина (1.83m) Трамполина (1.83m)
ДИМЕНЗИИ: Ширина:1.83m Висина: 2.05m  ● Со заштитна мрежа трамполината е побезбедна, ги реша..
8.650 ден.
без ДДВ: 7.331 ден.
Фотелја за деца ALBEROMIO denim Фотелја за деца ALBEROMIO denim
Alberomio фотелјата за деца е предвидена за сите дечиња кои можат самостално да седат.  Фотелј..
2.980 ден.
без ДДВ: 2.525 ден.
Фотелја за деца ALBEROMIO grey Фотелја за деца ALBEROMIO grey
Alberomio фотелјата за деца е предвидена за сите дечиња кои можат самостално да седат.  Фотелј..
2.980 ден.
без ДДВ: 2.525 ден.
Фотелја за деца ALBEROMIO pink Фотелја за деца ALBEROMIO pink
Alberomio фотелјата за деца е предвидена за сите дечиња кои можат самостално да седат.  Фотелј..
2.980 ден.
без ДДВ: 2.525 ден.
Багер со приколка (orange) Багер со приколка (orange)
Багерот со приколка ќе го привлече вниманието на вашето момче или девојче во градината со часови! Ра..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.) Лизгалка со вода - BIG SPLASH (114x189x85cm.)
Лизгалката BIG SPLASH е совршен избор за секоја фамилија! Соодветна е за деца со ворзаст од над 3..
3.980 ден.
без ДДВ: 3.373 ден.
Лизгалка со вода - AQUA (77,5x165,5x104 cm) Лизгалка со вода - AQUA (77,5x165,5x104 cm)
Одличен начин за забава на вашите малечки. Соодветно за деца над 2 години. Димензии: Ширина77,5 X ..
3.500 ден.
без ДДВ: 2.966 ден.
SMOBY ТОБОГАН L SMOBY ТОБОГАН L
Тобоган со вода. - може да се користи на отворено или во домот - препорачан за деца со возра..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.
SMOBY ТОБОГАН L SMOBY ТОБОГАН L
Тобоган со вода. - може да се користи на отворено или во домот - препорачан за деца со возра..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.

Распродадено

Распродадено

Игротека за во двор (4 in 1) Игротека за во двор (4 in 1)
Dolu 4 in 1 Garden Kids Playground Outdoor Swing and Slide Set 18 Months + Dolu 4 In 1 игоротека ..
7.200 ден.
без ДДВ: 6.102 ден.
ТОБОГАН ЛИЗГАЛКА, СУПЕР MEGAGLISS ,SMOBY 2 во 1
- трикратно брановиден со 3.75 метри лизгачка должина. - неверојатно но вистинито, овој тобоган 2..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS