ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Kinderkraft подлога за играње - Mily
Kinderkraft Mily шарената подлога за играње попозната како „гимнастика за бебе“ освен тоа што е заба..
2.232 MKD2.480 MKD
без ДДВ: 1.892 MKD
-10%
Kinderkraft подлога за играње - Mily Play
Kinderkraft Mily Play шарената подлога за игра попозната како „гимнсатика за бебе“ освен тоа што..
2.682 MKD2.980 MKD
без ДДВ: 2.273 MKD
-10%
Kinderkraft подлога за играње - Smart Play
Големата и пространа подлога за играње Kinderkraft Smart Play има повеќенаменска функција која п..
3.582 MKD3.980 MKD
без ДДВ: 3.036 MKD
-10%
Kinderkraft подлога за играње LUNO black
Kinderkraft LUNO е совршена подлога за лежење, играње, лазење и правење на првите чекори! Пре..
2.682 MKD2.980 MKD
без ДДВ: 2.273 MKD
SMOBY ТОБОГАН L
Тобоган со вода. - може да се користи на отворено или во домот - препорачан за деца со возра..
4.590 MKD
без ДДВ: 3.890 MKD
SMOBY ТОБОГАН L
Тобоган со вода. - може да се користи на отворено или во домот - препорачан за деца со возра..
4.590 MKD
без ДДВ: 3.890 MKD
Багер со педали (yellow)
Багер со педали - Dolu - Соодветен за деца на 3 години. Багерот ископувач Dolu е одличен подарок..
3.450 MKD
без ДДВ: 2.924 MKD
Игротека за во двор (4 in 1)
Dolu 4 in 1 Garden Kids Playground Outdoor Swing and Slide Set 18 Months + Dolu 4 In 1 игоротека ..
6.890 MKD
без ДДВ: 5.839 MKD
КУЌА ЗА ДЕЦА
- изработена од квалитетна пластика, - се отвараат вратите и прозорците. - погодна за внатрешна ..
7.200 MKD
без ДДВ: 6.102 MKD
Лизгалка со вода - Aqua (Dolu)
Одличен начин за забава на вашите малечки. Соодветно за деца над 2 години. Димензии: Ширина77,5 X ..
2.999 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
ТОБОГАН ЛИЗГАЛКА, СУПЕР MEGAGLISS ,SMOBY 2 во 1
- трикратно брановиден со 3.75 метри лизгачка должина. - неверојатно но вистинито, овој тобоган 2..
14.900 MKD
без ДДВ: 12.627 MKD
Трактор со педали (blue)
* Погон на педали * Максимална удобност за детето, со седиште и потпирач за грб. * Направен од цвр..
2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Трактор со педали (red)
* Погон на педали * Максимална удобност за детето, со седиште и потпирач за грб. * Направен од цвр..
2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Трактор со приколка (green)
Трактор со приколка Dolu тракторот со приколка е совршен за секој млад фармер. Има опција за ..
2.900 MKD
без ДДВ: 2.458 MKD
Трамполина (1.5m)
ДИМЕНЗИИ: Ширина:1.5m Висина: 1.3m  ● Со заштитна мрежа трамполината е побезбедна, ги решава..
5.200 MKD
без ДДВ: 4.407 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS