ЛИЗГАЛКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SMOBY ТОБОГАН L
Тобоган со вода. - може да се користи на отворено или во домот - препорачан за деца со возра..
4.590 MKD
без ДДВ: 3.890 MKD
SMOBY ТОБОГАН L
Тобоган со вода. - може да се користи на отворено или во домот - препорачан за деца со возра..
4.590 MKD
без ДДВ: 3.890 MKD
Игротека за во двор (4 in 1)
Dolu 4 in 1 Garden Kids Playground Outdoor Swing and Slide Set 18 Months + Dolu 4 In 1 игоротека ..
6.890 MKD
без ДДВ: 5.839 MKD
КУЌА ЗА ДЕЦА
- изработена од квалитетна пластика, - се отвараат вратите и прозорците. - погодна за внатрешна ..
7.200 MKD
без ДДВ: 6.102 MKD
Лизгалка со вода - Aqua (Dolu)
Одличен начин за забава на вашите малечки. Соодветно за деца над 2 години. Димензии: Ширина77,5 X ..
2.999 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
ТОБОГАН ЛИЗГАЛКА, СУПЕР MEGAGLISS ,SMOBY 2 во 1
- трикратно брановиден со 3.75 метри лизгачка должина. - неверојатно но вистинито, овој тобоган 2..
14.900 MKD
без ДДВ: 12.627 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS