ПОДЛОГИ ЗА ИГРАЊЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Kinderkraft подлога за играње - Mily
Kinderkraft Mily шарената подлога за играње попозната како „гимнастика за бебе“ освен тоа што е заба..
2.232 MKD2.480 MKD
без ДДВ: 1.892 MKD
-10%
Kinderkraft подлога за играње - Mily Play
Kinderkraft Mily Play шарената подлога за игра попозната како „гимнсатика за бебе“ освен тоа што..
2.682 MKD2.980 MKD
без ДДВ: 2.273 MKD
-10%
Kinderkraft подлога за играње - Smart Play
Големата и пространа подлога за играње Kinderkraft Smart Play има повеќенаменска функција која п..
3.582 MKD3.980 MKD
без ДДВ: 3.036 MKD
-10%
Kinderkraft подлога за играње LUNO black
Kinderkraft LUNO е совршена подлога за лежење, играње, лазење и правење на првите чекори! Пре..
2.682 MKD2.980 MKD
без ДДВ: 2.273 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS