ТРИЦИКЛИ TOЧАЧИЊА

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Kinderkraft баланс велосипед  2 next way (green)
2way next велосипедот доаѓа од фабриката Kinderkraft и е идеален за децата! 2way next e идеална ..
2.980 MKD
без ДДВ: 2.525 MKD
Kinderkraft баланс велосипед 2 next way (green grey)
2way next велосипедот доаѓа од фабриката Kinderkraft и е идеален за децата! 2way next e идеална ..
2.980 MKD
без ДДВ: 2.525 MKD
Kinderkraft баланс велосипед Runner (nature)
Balans дрвениот велосипед од Kinderkraft е права атркација за вашите деца! Дрвениот велосипед..
3.190 MKD
без ДДВ: 2.703 MKD
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ГТР 12"
СПЕЦИФИКАЦИЈА: Големина на тркала 12" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланец..
3.590 MKD
без ДДВ: 3.042 MKD
КУЌА ЗА ДЕЦА
- изработена од квалитетна пластика, - се отвараат вратите и прозорците. - погодна за внатрешна ..
7.200 MKD
без ДДВ: 6.102 MKD
ЛУЛКА - ROYAL
ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА. НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 070376668 043361442 ..
2.150 MKD
без ДДВ: 1.822 MKD
Трицикл - AVEO (Kinderkraft) grey
Пробудете ја љубопитноста кај детето! - Првиот трицикл – нека вашето дете ужива во времето ..
7.480 MKD
без ДДВ: 6.339 MKD
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ПИНКИ 12"
СПЕЦИФИКАЦИЈА: Големина на тркала 12" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланец..
3.590 MKD
без ДДВ: 3.042 MKD
Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) denim
Kinderkraft Jazz pink трицикалот „расте со вашето дете“. Благодарение на иновативните решенија, ..
6.980 MKD
без ДДВ: 5.915 MKD
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ХЕПИ ФОКС 12"
СПЕЦИФИКАЦИЈА: Големина на тркала 12" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланец..
3.290 MKD
без ДДВ: 2.788 MKD
Трицикл на склопување - JAZZ (Kinderkraft) pink
Kinderkraft Jazz pink трицикалот „расте со вашето дете“. Благодарение на иновативните решенија, ..
6.980 MKD
без ДДВ: 5.915 MKD
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ГТР 16"
СПЕЦИФИКАЦИЈА: Големина на тркала 16" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланец..
3.990 MKD
без ДДВ: 3.381 MKD
Трицикл - ASTON (Kinderkraft) grey
Трицикалот Kinderkraft ASTON е предвиден за деца со возраст од 9 месеци до 5 години. Удобен т..
5.980 MKD
без ДДВ: 5.068 MKD
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ПИНКИ 16"
СПЕЦИФИКАЦИЈА: Големина на тркала 16" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланец..
3.990 MKD
без ДДВ: 3.381 MKD
Трицикл - ASTON (Kinderkraft) turquoise
Трицикалот Kinderkraft ASTON е предвиден за деца со возраст од 9 месеци до 5 години. Удобен т..
5.980 MKD
без ДДВ: 5.068 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS