БАЛАНС ВЕЛОСИПЕДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
Kinderkraft RAPID велосипед туркалото е дизајнирано во ретро стил и е најдобриот начин да ги при..
4.980 MKD
без ДДВ: 4.220 MKD
Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink
Kinderkraft RAPID велосипед туркалото е дизајнирано во ретро стил и е најдобриот начин да ги при..
4.980 MKD
без ДДВ: 4.220 MKD
Kinderkraft баланс велосипед RAPID midnight green
Kinderkraft RAPID велосипед туркалото е дизајнирано во ретро стил и е најдобриот начин да ги при..
4.980 MKD
без ДДВ: 4.220 MKD
Kinderkraft баланс велоспиед UNIQ honey
Дрвениот баланс велосипед UNIQ е наменет за деца со возраст од 2 години. Со меко и стабилно седи..
3.750 MKD
без ДДВ: 3.178 MKD
Kinderkraft баланс велоспиед UNIQ turquoise
Дрвениот баланс велосипед UNIQ е наменет за деца со возраст од 2 години. Со меко и стабилно седи..
3.750 MKD
без ДДВ: 3.178 MKD
Kinderkraft баланс велоспиед UNIQ natural
Дрвениот баланс велосипед UNIQ е наменет за деца со возраст од 2 години. Со меко и стабилно седи..
3.750 MKD
без ДДВ: 3.178 MKD
Kinderkraft баланс велоспиед UNIQ pink
Дрвениот баланс велосипед UNIQ е наменет за деца со возраст од 2 години. Со меко и стабилно седи..
3.750 MKD
без ДДВ: 3.178 MKD
Kinderkraft баланс велосипед Runner Vintage black
Kinderkraft Runner Vintage дрвениот баланс велосипед со додатоци со сигурност ќе ги исполни сите..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
Kinderkraft баланс велосипед Runner Galaxy pink
Kinderkraft Runner Vintage дрвениот баланс велосипед со додатоци со сигурност ќе ги исполни сите..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
Kinderkraft баланс велосипед Runner Galaxy blue
Kinderkraft Runner Vintage дрвениот баланс велосипед со додатоци со сигурност ќе ги исполни сите..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
Kinderkraft баланс велосипед 2 next way (pink)
2way next велосипедот доаѓа од фабриката Kinderkraft и е идеален за децата! 2way next e идеална ..
2.980 MKD
без ДДВ: 2.525 MKD
Kinderkraft баланс велосипед  2 way next (green)
2way next велосипедот доаѓа од фабриката Kinderkraft и е идеален за децата! 2way next e идеална ..
2.980 MKD
без ДДВ: 2.525 MKD
Kinderkraft баланс велосипед 2 way next (green grey)
2way next велосипедот доаѓа од фабриката Kinderkraft и е идеален за децата! 2way next e идеална ..
2.980 MKD
без ДДВ: 2.525 MKD
Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey
Мини велосипед туркалото за вашето дете е придвидено за возраст од првата година до 25 кг тежина..
1.980 MKD
без ДДВ: 1.678 MKD
Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE turquoise
Мини велосипед туркалото за вашето дете е придвидено за возраст од првата година до 25 кг тежина..
1.980 MKD
без ДДВ: 1.678 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS