ВЕЛОСИПЕДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ГТР 12" ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ГТР 12"
СПЕЦИФИКАЦИЈА: Големина на тркала 12" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланец..
3.590 ден.
без ДДВ: 3.042 ден.
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ПИНКИ 12" ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ПИНКИ 12"
СПЕЦИФИКАЦИЈА: Големина на тркала 12" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланец..
3.590 ден.
без ДДВ: 3.042 ден.
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ХЕПИ ФОКС 12" ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ХЕПИ ФОКС 12"
СПЕЦИФИКАЦИЈА: Големина на тркала 12" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланец..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ГТР 16" ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ГТР 16"
СПЕЦИФИКАЦИЈА: Големина на тркала 16" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланец..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ПИНКИ 16" ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ПИНКИ 16"
СПЕЦИФИКАЦИЈА: Големина на тркала 16" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланец..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС БАТЕРФЛАЈ 16" ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС БАТЕРФЛАЈ 16"
СПЕЦИФИКАЦИЈА: Големина на тркала 16" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланец..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ХЕПИ ФОКС 16" ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ХЕПИ ФОКС 16"
СПЕЦИФИКАЦИЈА: Големина на тркала 16" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланец..
3.590 ден.
без ДДВ: 3.042 ден.
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС СУПЕР МАКС 16"	   	  ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС СУПЕР МАКС 16"
СПЕЦИФИКАЦИЈА: Големина на тркала 16" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланец..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ПРИНЦЕС 18" ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ПРИНЦЕС 18"
Големина на тркала 18" Предна "Caliper" кочница Задна "Band" кочница Пластичен штитник за ланецот..
4.600 ден.
без ДДВ: 3.898 ден.
ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС СУПЕР МОТО 18" ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС СУПЕР МОТО 18"
Големина на тркала 18" Предна "Caliper" кочница Задна "Band" кочница Пластичен штитник за ланецот..
4.600 ден.
без ДДВ: 3.898 ден.

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS