Контакт

Локација

Адреса:
Liberta Bebe Centar
Либерта
Милан Ангеловски
ул.Маршал Тито, бр.69
1440 Неготино
Телефон:
+389 (0)78 429 865

Контакт формулар

Име:


Адреса на е-пошта:


Порака:


Внесете го кодот во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS