ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2
 • ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2

ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ (185/85цм) acma 2

12.980 MKD
без ДДВ: 11.000 MKD
Шифра на производ: ACMA2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дрвено креветче за деца. Димензии: 185x85cm со фиока + ГРАТИС ДУШЕК.

ACMA дрвеното креветче за деца е нешто што вашите деца ќе го обожаваат! Одберете еден од 20 достапни дезени на креветчиња. Креветот може да се користи до 12 годишна возраст.

Димензии: 185x85 cm
За деца од 2 до 12 години
Ностивост: 90 kg
Тежина: 35 kg
Дебелина на душекот: 7 cm

Креветот е изработен од високо квалитетна иверка, а рабовите од креветот се заоблени како би се спречиле евентуални повреди на детето.

Монитрањето на креветот е едноставно и трае 15-20 минути, со креветот добивате и алат за монтажа (имбус клуч). Страниците на кои е насликан дезенот се прелакирани со органски бои кои се потполно безбедни за вашето дете.

Душекот за детското креветче е изработен од посебна пења која ќе обезбеди вашето дете удобно да спие.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS