Kinderkraft креветче - NESTE (dark grey)
 • Kinderkraft креветче - NESTE (dark grey)
 • Kinderkraft креветче - NESTE (dark grey)
 • Kinderkraft креветче - NESTE (dark grey)
 • Kinderkraft креветче - NESTE (dark grey)
 • Kinderkraft креветче - NESTE (dark grey)
 • Kinderkraft креветче - NESTE (dark grey)
 • Kinderkraft креветче - NESTE (dark grey)
 • Kinderkraft креветче - NESTE (dark grey)

Kinderkraft креветче - NESTE (dark grey)

6.980 MKD
без ДДВ: 5.915 MKD
Шифра на производ: NESTE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Kinderkraft бебешкото креветче NESTE овозможува вашето бебе секогаш да биде близу до вас дури и кога спие. Се едноставна монтажа и прицврстување на креветчето со вашата спална ќе можете во секој момент да го нахраните вашето бебе без потреба да станувате. 

Креветчето исто така може да се постави самостално на било која позиција.

Едноставното склопување и малите димензии овозможуваат лесно складирање. 

Доколку сакате омиленото место на вашето бебе за спиење и играње да го понесете со вас на патување, малите димензии на склопеното креветче нема да завземат многу простор. 

Бебешкото креветче NESTE е вистинскиот избор за вас и за вашето бебе!

- Опција за самостално поставување на било која позиција
- Опција за прицврстување со креветот на родителите
- Едноставното и брзо склопување и расклопување го прави креветчето NESTE погодно за патување. 
- Едноставен и сигурен систем за прицврстување
- Систем за заштита од случајно склопување
- Стабилна и појачана конструкција
- 5 нивоа на подесување на висината на креветчето
- 2 нивоа на подесување на наслонотна креветчето
- Торба за полесен транспорт
- Меко душече за спиење е вклучено во комплетот
- 2 странични џебови за складирање на додатоци

Спецификација:

- Конструкција: челик
- Материјал: полиестер 100%
- Димензии: должина 98 cm, ширина 69 cm, висина 84,5 cm
- Тежина: 9 kg

начин на монтирање:

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS