Најново
Junama Diamond Glow (2 in 1) Junama Diamond Glow (2 in 1)
50.980 ден.
50.980 ден.
Junama Diamond Glow (3 in 1) Junama Diamond Glow (3 in 1)
56.980 ден.
56.980 ден.
-15%
Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) UNICORN pink Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) UNICORN pink
3.390 ден.4.000 ден.
3.390 ден.4.000 ден.
-13%
Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) blue Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) blue
5.390 ден.6.200 ден.
5.390 ден.6.200 ден.
-13%
Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) red Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) red
5.390 ден.6.200 ден.
5.390 ден.6.200 ден.
-13%
Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) grey Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) grey
5.390 ден.6.200 ден.
5.390 ден.6.200 ден.
-20%
MamaLove ANGEL (9-36kg) purple MamaLove ANGEL (9-36kg) purple
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) red MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) red
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) green MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) green
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) beige MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) beige
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black
 • Kinderkraft баланс велосипед SPACE black

Kinderkraft баланс велосипед SPACE black

3.480 ден.
Шифра на производ: SPACE
Достапност: На залиха
Количина:

Баланс велосипедот SPACE го развива чувството за рамнотежа, моторичките способности и чувството за простор кај вашето дете.
Модерниот дизајн, спортската линија и корисните додатоци ќе го охрабрат вашето дете да се препушти и да ужива.
Благодарение на ниската конструкција, велосипед туркалото може да го користат деца со висина од 80cm (до 35кг.)
Ѕвончето кое е монтирано на кормилото овозможува вашето дете да ги предупреди пешаците дека поминува. 
Торбата на кормилото е практична за складирање на мали предмети.
Рачките на кормилото се обложени со специјална гума која спречува пролизгување а истовремено претставува мека подлога за рацете на детето.
Вградена е кочница на десната рачка од кормилото со што се зголемува безбедоста.
Седиштето е меко и е изработено од материјал кој спречува лизгање и обезбедува удобност. Седиштето има опција за подесување на висината во зависност од потребите на детето.
Гумите се изработени од EVA пења, отпорни се на удари, спречуваат турбуленции и не може да се пробушат за разлика од тркалата на воздушно пумпање.

​начин на мотнажа:

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS