Најново
-16%
Електричен мотор (97х68х52 cm.) Електричен мотор (97х68х52 cm.)
4.200 ден.4.980 ден.
4.200 ден.4.980 ден.
-15%
Електричен мотор (122х75х45 cm.) white Електричен мотор (122х75х45 cm.) white
5.500 ден.6.500 ден.
5.500 ден.6.500 ден.
-15%
Електричен мотор (110х76х36 cm.) red Електричен мотор (110х76х36 cm.) red
4.690 ден.5.500 ден.
4.690 ден.5.500 ден.
-15%
Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow
4.690 ден.5.500 ден.
4.690 ден.5.500 ден.
-10%
Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
2.682 ден.2.980 ден.
2.682 ден.2.980 ден.
-15%
Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA pink Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA pink
4.230 ден.4.980 ден.
4.230 ден.4.980 ден.
-15%
Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA grey Kinderkraft хранилка 2 in 1 SIENNA grey
4.230 ден.4.980 ден.
4.230 ден.4.980 ден.
-20%
ORION - Транспортер (0-13kg) denim ORION - Транспортер (0-13kg) denim
2.650 ден.3.310 ден.
2.650 ден.3.310 ден.
-20%
ORION - Транспортер (0-13kg) grey ORION - Транспортер (0-13kg) grey
2.650 ден.3.310 ден.
2.650 ден.3.310 ден.
-20%
MamaLove ANGEL (9-36kg) blue MamaLove ANGEL (9-36kg) blue
3.290 ден.4.100 ден.
3.290 ден.4.100 ден.
Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey

Kinderkraft баланс велосипед UNIQ honey

3.582 ден.3.980 ден.
Шифра на производ: UNIQ
Достапност: На залиха
Количина:

Дрвениот баланс велосипед UNIQ е наменет за деца со возраст од 2 години. Со меко и стабилно седиште, метлана носечка конструкција во комбинација со брезово дрво, овој баланс велосипед вашето дете ќе го обожава. 

UNIQ баланс велоспиедот е лесен и има две практични рачки за носење.
Обезбедете му на вашето дете учење низ игра. Користењето на баланс велоспиедот му овозможува на вашето дете развој на моторичките способности и ја подобрува координацијата. Детето учи самостојно да одржува рамнотежа и се припрема за возење на класичен велосипед. 

Карактеристики:

За возраст од 2 години до 35кг.

Го развива чуството за рамнотежа и го унапредува моторичкиот развој на детето. 

Лесна и стабилна конструкција дизајнирана во склад со сигурносниот стандард EN 71-1.

Меко седиште монтирано на металниот носач кој има опција за подесување на висината во опсег од 30-40 cm.

Две рачки за носење, на рамот и на воланот.

Дијаметар на тркалата - 28cm

Тркалата изработени од EVA пења ги намалуваат вибрациите за време на возење по нерамен терен.

Квалитетната завршна изработка обезбедува ивиците да немаат груби или остри елементи.

Гумираната рачка за возење спречува пролизгување.

Блокадата на аголот на вртење на воланот спречува прекумерно вртење и паѓање на детето. 

 

Димензии на производот:

Ширина: 40 cm

Дијаметар на тркалата: 28 cm

Должина: 83 cm

Висина: 54 cm

Тежина: 2,7 kg

начин на монтиарање:


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS