Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
 • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
 • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
 • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
 • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
 • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
 • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
 • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
 • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
 • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
 • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey

Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey

5.980 MKD
без ДДВ: 5.695 MKD
Шифра на производ: TIXI
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 

Kinderkraft 2во1 столчето за хранење TIXI расте заедно со вашето дете.

Комбинирајте ги двете функции во зависност од возраста на детето - високо столче за хранење и столче за постаро дете. 
 

-Стабилните ногарки на хранилката се изработени од квалитетно буково дрво. 

-Сигурносна брава која штити од случајно преклопување. 

-Хранилката Kinderkraft TIXI е предвидена за користење од 6 месеци до 5 години во зависност од возраста.


-Пространо седиште

-Двострук посллужавник со опција за подесување на растојанието од детето. 

-Стабилен држач за нозе

-Сигурносен појас

-Освен за хранење, послужавникот може да послужи и како биро за цртање.

-Седиштето е со воодотпорна мека облога која може да се извади и е лесна за одржување. 

-Со едноставна демонтажа на хранилките добивате столче за постаро дете.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS