Kinderkraft High хранилка FINI - (grey)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (grey)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (grey)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (grey)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (grey)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (grey)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (grey)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (grey)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (grey)

Kinderkraft High хранилка FINI - (grey)

6.480 MKD
без ДДВ: 6.171 MKD
Шифра на производ: FINI
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Kinderkraft High хранилка 2во1 FINI (full black)

Kinderkraft High хранилката 2во1 е високо столче кое е удобно и за постари деца.
Единствениот дизајн кој ги прати најновите трендови во дизајн на ентериен во скандинавски стил.
Комфорно седиште од материјал кој едноставно се пере. 

Kinderkraft High хранилката 2во1 FINI опремена е со сигурносен појас со 5 точки кој е од голема помош при хранењето на помали деца, а кој го олеснува вадењето од столчето кога детето е постаро. Столчето има и постоље кое се вади и лежиште кое може да се пере во машина до 60 ° C.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- 2во1 хранилката е високо столче, практична и удобна како за помало така и за поголемо дете. 
- Единствениот дизајн одговара на најновите трендови од скандинавскиот дизајн на ентериер. 
- Комфорно седиште, направено од материјал со можност за перење.
- Лесно чистење на седиштето.
- Рачка за лесно носење.
- Може да се користи како традиционално столче за постаро дете, моментална промена на функциите за само неколку секунди.
- Стабилни ногарки од квалитетно буково дрво. 
- Лесна за склопување и складирање.
- Обложена со PVC.
- Сигурносен појас со 5 точки.
- За возраст од 6 месеци до 5 години.
- Столчето се произведува во склад со Европскиот стандард за сигурност EN 14988.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS