Најново
Junama Diamond Glow (2 in 1) Junama Diamond Glow (2 in 1)
50.980 ден.
50.980 ден.
Junama Diamond Glow (3 in 1) Junama Diamond Glow (3 in 1)
56.980 ден.
56.980 ден.
-15%
Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) UNICORN pink Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) UNICORN pink
3.390 ден.4.000 ден.
3.390 ден.4.000 ден.
-13%
Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) blue Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) blue
5.390 ден.6.200 ден.
5.390 ден.6.200 ден.
-13%
Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) red Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) red
5.390 ден.6.200 ден.
5.390 ден.6.200 ден.
-13%
Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) grey Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) grey
5.390 ден.6.200 ден.
5.390 ден.6.200 ден.
-20%
MamaLove ANGEL (9-36kg) purple MamaLove ANGEL (9-36kg) purple
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) red MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) red
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) green MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) green
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) beige MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) beige
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
Kinderkraft лулашка - FLO mint
 • Kinderkraft лулашка - FLO mint
 • Kinderkraft лулашка - FLO mint
 • Kinderkraft лулашка - FLO mint
 • Kinderkraft лулашка - FLO mint
 • Kinderkraft лулашка - FLO mint
 • Kinderkraft лулашка - FLO mint
 • Kinderkraft лулашка - FLO mint
 • Kinderkraft лулашка - FLO mint
 • Kinderkraft лулашка - FLO mint
 • Kinderkraft лулашка - FLO mint

Kinderkraft лулашка - FLO mint

5.480 ден.
Шифра на производ: FLO
Достапност: На залиха
Количина:

КАРАКТЕРИСТИКИ:

За деца со тежина до 9 kg
Лесно се пакува и складира
Опција за подесување на времете на снимање
Подесување на брзината на лулање
8 мелодии и опција за регулација на јачината на звукот
Мек и удобен потпирач за главата
Обрач со интересни играчки
Сигурносен појас
Гумени облоги на ногарките за заштита на подот од гребење
Тивок механизам за лулање
Високо квалитетна завршна изработка без остри делови 


Вклучени се и играчки и мрежа против инсекти - шармантните играчки слонче и коала изработени од шушкав материјал ќе го привлечат вниманието на детето.

Автоматско движење - едноставно притиснете го дугмето и подесето го нивото на зуење. SMART CLOCK ќе ви овозможи да го определите времето на вибрирање (10, 20 или 30 минути).

8 МЕЛОДИИ - смирувачки мелодии од различни типови, вклучително и природни звуци кои посебно го смируваат бебето. 

СИГУРНОСТ - сигурносен појас со 5 точки на врзување.

ПОДЕСУВАЊЕ НА НАСЛОНОТ - опција за целосно спуштање во лежечка положба.

МАЛА ГОЛЕМИНА ПОСЛЕ СОБИРЊЕТО 
лесната структура, преклопена на мали димензии, го прави производот компактен после собирањето.

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ 
произведено во склад со Европскиот сигурносен стандард EN: 16232 i EN 12790.

СТРУКТУРА 
седиштето е изработено од две врсти меки материјали: квалитетна ткаенина и плиш на две страни од седиштето.

ПОЛНЕЊЕ
може да се полни со USB кабел или батерија (не е вклучена).

Сетот содржи:
додаток со играчки, 
мрежа против инсекти, 
USB кабел за полнење.

Комплетот вклучува USB кабел кој се поврзува со полнач, на пример полнач за паметни телефони или таблети (5V, 1A). Во случај на полнење со батерија, потребни се 3 C (R14) батерии - не се вклучени.

начин на монтирање:

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS