Најново
Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral)
 • Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral)
 • Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral)
 • Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral)
 • Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral)
 • Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral)
 • Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral)
 • Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral)
 • Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral)
 • Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral)
 • Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral)

Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral)

8.980 ден.
Шифра на производ: MINI DOT
Достапност: На залиха
Количина:

Исклучително лесна и практична, количката Kinderkraft MINI DOT е совршена за секое патување!
Kinderkraft MINI DOT количката за бебе е предвидена за користење од раѓање до 15kg.

Тежина: 5,6 kg

Алуминиумски рам


Едноставно склопувањае и расклопување


Рачка за едноставен транспорт на склопената количка


Тркалата се изработени од EVA пења
Ротирачки предни тркала
Опција за фиксирање на правецот на движење на предните тркала


Едноставно подесување на наслонот во лежечка позиција


Пространа shopping torba на рамот од количката


Задна кочница со механизам за истовремено блокирање на двете тркала
Држач за нозе кој е едноставен за одржување
Заштитна рачка (обрач) на седиштето кој може и да се извади
Пространа тенда која штити од сонце или студ


Сигурносни појаси
Меки облоги на сигурносните појаси за додатна удобност


Покривка за заштита од дожд

начин на монтирање:

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS