Kinderkraft баланс велосипед RAPID midnight green
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID midnight green
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID midnight green
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID midnight green
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID midnight green
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID midnight green
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID midnight green
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID midnight green
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID midnight green
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID midnight green
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID midnight green

Kinderkraft баланс велосипед RAPID midnight green

4.980 MKD
без ДДВ: 4.220 MKD
Шифра на производ: RAPID
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Kinderkraft RAPID велосипед туркалото е дизајнирано во ретро стил и е најдобриот начин да ги припремете вашето дете да вози поголеми велосипеди. 

RAPID велосипед туркалото привлекува внимание со својот дизајн, пастелните бои и елегантните детали. 

Сигурноста е најважна и врз неа дефинитинво влијае фактот што воланот на велосипед туркалото RAPID има ограничување во распонот на вртење. Благодарение на тоа, детето нема да падне за време на вртењето. 

Гумираните удобни рачки спречуваат лизгање на рацете за време на возењето. 

Издржливиот рам на велосипед туркалото е изработен од легура од магнезиум и е многу лесен дури и детето да го носи со себе.

Гумените тркала на воздушно пумпање со амортизери и издржливи лежишта ќе обезбедат удобно возење дури и по нерамен терен. 

Удобното, ергономско седиште „расте“ со вашето дете и има голем распон на подесување на висината : 33-42 cm

ѕвончето на воланот ќе го наговести доаѓањето на малиот патник и ќе обезбеди премин.

Тежина: 3,75 kg
Ширина на рачката: 39 cm
Висина: 53 cm
Ширина: 85 cm
Висина на седиштето: 33-42 cm
Пречник на тркалото: 30cm
Носивост/тжина на детето: 35kg 

Производот е тестиран и одобрен во склад со Европскиот сигурносен стандард  EN 71-1.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS