Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) forest yellow
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) forest yellow
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) forest yellow
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) forest yellow
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) forest yellow
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) forest yellow
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) forest yellow
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) forest yellow
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) forest yellow
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) forest yellow
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) forest yellow

Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) forest yellow

3.980 MKD
без ДДВ: 3.790 MKD
Шифра на производ: FELIO
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Kinderkraft релаксаторот/лулашка FELIO е идеално решение за вашето дете. Комбинирани функции на столче за лулање и столче за хранење.

Подесувањето на положбата на наслонот му обезбедува на вашето дете удобност и кога спие и кога активно ја набљудува околината. 

Столчето за лулање FELIO е соодветно за користење од самото раѓање. Произведено во склад со Европскиот стандард за безбедност EN 12790.

Карактеристики:
 Столче за лулање и столче за хранење во еден производ.
 Подесување на наслонот од седечка до лежечка позиција.
 Сигурносен појас во 3 точки на врзување.
 Сет од 3 висечки играчки за играње.
 8 мелодии со подесување на јачината на звукот на три нивоа.
 Опција за вибрации со три нивоа на јачина. 
 Цврста и истовремено лесно конструкција.
 Лесно склопување и расклопување.
 За возраст 0+

Седиштето доаѓа со отпорна, мека детска покривка - јорганче со која можете да го обвиете бебето кога е тоа потребно. Исто така можете да ја вклучете и смирувачката опција на вибрирање (на три нивоа), како и една од 8те мелодии (три нивоа на јачина), овозможувајќи му на детето стимулација која допринесува за развојот. 

FELIO столчето за лулање е опремено со играчки кои што ќе ја подобрат координацијата и моториката на детето. Играчките може да се прикачат на столчето со што ќе се обезбеди вистинска забава за вашето бебе. Секоја играчка ги стимулира сетилата за допир и слух, пружа атрактивна забава и што е најважно ќе измами насмевка од вашето дете! Положбата на детето е секогаш безбедна и удобна. Бебето е обезбедено со сигурносен појас во 3 точки на врзување и едноставно можете да го подесите наслонот од седечка до лежечка положба во зависност од потрените.

Со стабилната и лесна конструкција FELIO столчето за лулање одговара не само на потребите на детето туку и на родителите. Столчето за лулање многу едноставо и лесно може да се склопи во само неколку чекори. Обезбедена е мрежа против инсекти која ќе го штити вашето дете доколку сте на отворено. 

FELIO столчето за лулање е пријатно на допир, удобно за користење, а пред се безбедно. Столчето за лулање FELIO е препорачано од фабриката Kinderkrat за сите родители кои сакаат да им го пружаат на своите деца најудобното и најбезбедното!

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS