Најново
Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) peony rose
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) peony rose
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) peony rose
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) peony rose
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) peony rose
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) peony rose
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) peony rose
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) peony rose
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) peony rose
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) peony rose
 • Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) peony rose

Kinderkraft релаксатор/лулашка FELIO (2 in1) peony rose

3.980 ден.
Шифра на производ: FELIO
Достапност: На залиха
Количина:

Kinderkraft релаксаторот/лулашка FELIO е идеално решение за вашето дете. Комбинирани функции на столче за лулање и столче за хранење.

Подесувањето на положбата на наслонот му обезбедува на вашето дете удобност и кога спие и кога активно ја набљудува околината. 

Столчето за лулање FELIO е соодветно за користење од самото раѓање. Произведено во склад со Европскиот стандард за безбедност EN 12790.

Карактеристики:
 Столче за лулање и столче за хранење во еден производ.
 Подесување на наслонот од седечка до лежечка позиција.
 Сигурносен појас во 3 точки на врзување.
 Сет од 3 висечки играчки за играње.
 8 мелодии со подесување на јачината на звукот на три нивоа.
 Опција за вибрации со три нивоа на јачина. 
 Цврста и истовремено лесно конструкција.
 Лесно склопување и расклопување.
 За возраст 0+

Седиштето доаѓа со отпорна, мека детска покривка - јорганче со која можете да го обвиете бебето кога е тоа потребно. Исто така можете да ја вклучете и смирувачката опција на вибрирање (на три нивоа), како и една од 8те мелодии (три нивоа на јачина), овозможувајќи му на детето стимулација која допринесува за развојот. 

FELIO столчето за лулање е опремено со играчки кои што ќе ја подобрат координацијата и моториката на детето. Играчките може да се прикачат на столчето со што ќе се обезбеди вистинска забава за вашето бебе. Секоја играчка ги стимулира сетилата за допир и слух, пружа атрактивна забава и што е најважно ќе измами насмевка од вашето дете! Положбата на детето е секогаш безбедна и удобна. Бебето е обезбедено со сигурносен појас во 3 точки на врзување и едноставно можете да го подесите наслонот од седечка до лежечка положба во зависност од потрените.

Со стабилната и лесна конструкција FELIO столчето за лулање одговара не само на потребите на детето туку и на родителите. Столчето за лулање многу едноставо и лесно може да се склопи во само неколку чекори. Обезбедена е мрежа против инсекти која ќе го штити вашето дете доколку сте на отворено. 

FELIO столчето за лулање е пријатно на допир, удобно за користење, а пред се безбедно. Столчето за лулање FELIO е препорачано од фабриката Kinderkrat за сите родители кои сакаат да им го пружаат на своите деца најудобното и најбезбедното!

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS