Најново
Junama Diamond Glow (2 in 1) Junama Diamond Glow (2 in 1)
50.980 ден.
50.980 ден.
Junama Diamond Glow (3 in 1) Junama Diamond Glow (3 in 1)
56.980 ден.
56.980 ден.
-15%
Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) UNICORN pink Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) UNICORN pink
3.390 ден.4.000 ден.
3.390 ден.4.000 ден.
-13%
Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) blue Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) blue
5.390 ден.6.200 ден.
5.390 ден.6.200 ден.
-13%
Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) red Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) red
5.390 ден.6.200 ден.
5.390 ден.6.200 ден.
-13%
Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) grey Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) grey
5.390 ден.6.200 ден.
5.390 ден.6.200 ден.
-20%
MamaLove ANGEL (9-36kg) purple MamaLove ANGEL (9-36kg) purple
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) red MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) red
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) green MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) green
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) beige MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) beige
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)
 • Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)
 • Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)
 • Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)
 • Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)
 • Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)
 • Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)
 • Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)
 • Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)
 • Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)
 • Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)
 • Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)
 • Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)

Kinderkraft преносно креветче JOY со додатоци (blue)

7.480 ден.
Шифра на производ: JOY со додатоци
Достапност: На залиха
Количина:

Kinderkraft преносното креветче JOY со додатоци е совршено решение како за детето така и за родителите, за патување и за секојдневна употреба. Совршен е за одмор, спиење и играње!

Карактеристики:

- Димензиите на креветот се 120/60cm


- Мали димензии после склопување :76/20/20cm


- Додатна опрема: подлога за пресоблекување, мрежа против инсекти, додатни џебови на страната за складирање на предмети кои ви се потребни за бебето, играчки кои може да се монтираат на креветот.


- Специјален механизам за лулање.


- Играчки со смирувачка мелодија и нежни светла кои може да се монтираат на креветот.


- Рачки во форма на круг кои му помагаат на детето да стане, да се подигне и да ја одржува рамнотежата.


- Брз систем за склопување и монтирање со двострука заштита од случајно склопување.


- Лесно преместување: две тркала кои може да се фиксираат и торба со отвори за тркалата со што се овозможува транспорт (возење) на склопеното креветче.
- 3 страници се изработени од мрежа која обезбедува контакт со околината и овозможува детето да го набљудува светот околу себе.


- Страничен влез со патент.
- Димензии на душекот: 120/60cm.


- Квалитетна и стабилна челична контрукција.

Еноставно и брзо склопување и монтирање со двострука заштита од случајно склопување. После склопувањето креветот добива мали димензии (76/20/20cm), а благодарение на наменската торба со отвори за тркалата транспортот е лесен.

За удобноста на детето и родителите, страничниот влез со патент е идеален за секојдневна употреба. Другите три страници се изработени од мрежа со што се овозможува контакт на детето со околината.

Транспортниот кревет може да послужи и како игрална за вашето дете. Има посебни рачки кои го потиткнуваат детето на физичка активност веднаш штом се научи да станува.

Спиењето е важен дел од животот на детето. Креветот JOY со додатоци гарантира правилен и урамнотежен психомоторен развој. Едногодишното дете спие околу 14 часа дневно. Преносниот кревет JOY со додатоци благодарение на својата структура пружа сигурност веќе од првите денови на бебето. Челичната конструкција со појачана структура обезбедува потполна стабилност а меките материјали пружаат соодветна заштита. Освен тоа, преносното креветче е изработено од висококвалитетна ткаенина која е едноставна за одржување. 

Специјален механизам овозможува многу лесно и брзо креветот да се трансформира во лулашка.

Играчките со звукови и светла кој се движат покрај детето ќе ги развијат когнитивните функции. Осветн тоа, смирувачката мелодија и нежните светла во голема мера овозможуваат детето побрзо да заспие.

начин на монтирање:

 

 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS