Најново
Kinderkraft столче за лулање UNIMO 5 in 1 forest yellow
 • Kinderkraft столче за лулање UNIMO 5 in 1 forest yellow
 • Kinderkraft столче за лулање UNIMO 5 in 1 forest yellow
 • Kinderkraft столче за лулање UNIMO 5 in 1 forest yellow
 • Kinderkraft столче за лулање UNIMO 5 in 1 forest yellow
 • Kinderkraft столче за лулање UNIMO 5 in 1 forest yellow
 • Kinderkraft столче за лулање UNIMO 5 in 1 forest yellow
 • Kinderkraft столче за лулање UNIMO 5 in 1 forest yellow
 • Kinderkraft столче за лулање UNIMO 5 in 1 forest yellow
 • Kinderkraft столче за лулање UNIMO 5 in 1 forest yellow
 • Kinderkraft столче за лулање UNIMO 5 in 1 forest yellow

Kinderkraft столче за лулање UNIMO 5 in 1 forest yellow

5.832 ден.6.480 ден.
Шифра на производ: UNIMO
Достапност: На залиха
Количина:

Kinderkraft UNIMO лулашката е мултифункционално решение кое на бебето му обезбедува пред се безбедност и удобност. 
UNIMO 5во1 може да биде лежалка, лулашка, колевка, креветче или столче.
Благодарение на UNIMO 5во1 лулашката имате се што е потребно за вашето бебе!
Играчките кои многу лесно може да се демонтираат го потикнуваат детето да игра и да ги развива моторичките вештини. Шушкањето на играчките со различни мотиви пружа вистинска забава за вашите малечки. 
Kinderkraft UNIMO 5во1 лулашката може да се постави во 3 различни позиции: седечка, полулежечка и лежечка. Во зависност од потребите на детето, UNIMO може да се прилагоди да го лула детето или да биде во стабилна фиксирана положба.
уодбниот седечки дел ќе му овозможи на вашето дете да не осеќа нлагодност за времето поминато во столчето. Додатниот прекривач со единствен дизајн може да се пере во машина. 
Сигурносниот појас во 3 точки на врзување ќе ја обезбеди неопходната безбедност.
Додатната мрежа против инсекти го штити вашето дете и кога е на свеж воздух во природа.

СПЕЦИФИКАЦИЈА.

5 функции: лежалка, лулашка, колевка, креветче или столче.


Промена на функциите за само неколку секунди


Опција за лулање и за фиксирање


Мека и удобна подлога


Три позиции на наслонот: седечка, полулежечка и лежечка
Опција за вадење на тендата


Пречка со играчки


Сигурносен појас во 3 точки на врзување


Едноставно склопување и расклопување


Предвидено за возраст од раѓање до 18 kg
Тежина на производот: 5,75 kg

начин на монтирање:

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS