ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн)
  • ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн)
  • ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн)
  • ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн)
  • ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн)
  • ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн)
  • ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн)
  • ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн)

ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн)

13.980 MKD16.980 MKD
без ДДВ: 11.847 MKD
Шифра на производ: KOЛА НА АКУМУЛАТОР
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ДИМЕНЗИИ: 116*75*56

- лиценциран дизајн Audi Q5
- погон на акумулатор x 12V/7A
- далечинско управување
- LED светла од предната и задната страна
- MP3, USB и SD прикличок
- музички ефекти
- опција за отварање на двете врати
- суспензија на сите 4 тркала
- време за полнење 8h.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 070/376/668 и 043/361/442.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS